Održano gostujuće predavanje Josipa Mandarića na studiju Elektrotehnika

Gostujuće predavanje Josipa Mandarića na temu "EPLAN alati u fazi projektiranja elektro shema" održano je u četvrtak, 16. prosinca 2021. godine u sklopu kolegija Automatizacija strojeva i uređaja na 3. godini preddiplomskog studija Elektrotehnika i preddiplomskog studija Mehatronika, u organizaciji nositelja kolegija, višeg predavača Josipa Srpaka.

Inženjer Mandarić je licencirani edukator za programski paket "EPLAN Electric P8", jedan od najraširenije primjenjivanih alata u svijetu pri projektiranju, izvođenju i održavanju elektroinstalacija. Stoga je studentima prezentirao napredne mogućnosti korištenja ovog suvremenog alata za izradu tehničke dokumentacije, s kojim se susreću na kolegiju Automatizacija strojeva i uređaja. Usvajanjem vještina crtanja sa programom EPLAN, studenti povećavaju svoje kompetencije i buduću konkurentnost na tržištu rada.

• Kategorija: et