Job Fair Meetup

Poštovani studenti, prenosimo obavijest o održavanju Job Fair Meetup-a.

Cilj događaja je hrvatskim studentima pružiti novu priliku za pronalazak karijere, umrežavanje i razmjenu znanja. Događaj će se održati na Fakultetu elektrotehnike i računarstva te u Klubu studenata elektrotehnike u Zagrebu, ali će se moći pratiti online od 10. do 14. svibnja 2021. Za sudjelovanje potrebno je prijaviti se putem poveznice.

Meetup će studentima pružiti mogućnost upoznavanja s predstavnicima iz 55 tehničkih poduzeća koji će održati razne talkove, radionice, panel rasprave i hot talk putem kojih će studente upoznati s novitetima unutar 7 različitih industrija, naučiti ih nove vještine, ali i razmijeniti znanja i iskustva sa svim sudionicima Meetupa putem umrežavanja.

Više informacija u nastavku ove obavijesti:

Kako su trenutno otvorene prijave za studente koji žele sudjelovati, u priloženom dokumentu se nalaze općenite informacije o Meetupu, upute za prijavu na događaj te nagradni natječaj u kojem će se najkreativnijoj ideji za novi slogan Meetupa dodijeliti mobitel i jednogodišnju pretplatu na VIDI časopis.

Obavijest se nalazi i na Facebook objavi,  Facebook event ili  Instagram objavu o prijavama.

Više informacija možete pronaći na poveznici uz prateće vizuale događaja.