Laboratorijske vježbe na studiju Održive mobilnosti i logistike

Laboratorijske vježbe studentima druge godine diplomskog studija Održive mobilnosti i logistike na kolegiju Simulacije u prometu, započele su 21. svibnja 2020. Radi potreba pridržavanja uputa za provođenje vježbovne nastave, na vodećem svjetskom simulacijskom alatu za modeliranje prometne mreže i prometnih entiteta PTV Vissim 2020, računala su iz laboratorija premještena u predavaonicu uz poštivanje mjera fizičke udaljenosti.

Svi studenti i nastavnici obavezno dolaze sa zaštitnim maskama te im se na ulazu mjeri tjelesna temperatura beskontaktnim IC toplomjerom. Oni koji imaju temperaturu ispod 37,1 mogu prisustvovati vježbama. Naravno, obavezno je dezinficiranje ruku, a svaki se dolazak evidentira.

Studenti su vijest o nastavku izvođenja vježbovne nastave u laboratorijima Sveučilišta Sjever dočekali s nestrpljenjem i velikim zadovoljstvom te su se vrlo brzo i uspješno prilagodili nastavi prema novim uvjetima.

Prilozi
  • ( - )