Obavijest studentima o načinu izvođenja nastave na daljinu

Poštovane studentice i studenti,

kao što već znate, prema službenoj obavijesti Sveučilišta Sjever, kontaktna nastava se prekida na dva tjedna. U tom vremenu neće se održavati klasična predavanja, vježbe niti ostale aktivnosti koje zahtijevaju fizičku prisutnost, već će se sve odvijati online.

Nastava na svim kolegijima preddiplomskog i diplomskog studija Medijski dizajn odvijat će se pomoću Merlin sustava za e-učenje.

Sve informacije o načinu izvođenja pojedinih kolegija i vašim obvezama dobit ćete od predmetnih nastavnika. O svim eventualnim promjenama bit ćete pravovremeno obaviješteni.
U slučaju dodatnih pitanja i/ili nedoumica slobodno se javite:
pročelniku Odsjeka za medijski dizajn, doc.art.dr.sc. Mario Periša mario.perisa@unin.hr i
pročelniku Odjela za umjetničke studije, izv.prof.dr.sc. Dean Valdec   dean.valdec@unin.hr

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Izv.prof.dr.sc. Dean Valdec