Upis izbornih kolegija - novo

Zbog slabe popunjenosti, moduli 1 i 2 se neće izvoditi.

Izvodit će se moduli 3 i 4.

Studenti koji su se dopisali ispod crte na modulu 4 (zadnji upisani student je broj 32) pozivaju se da izvrše upis slobodnog modula (3)

Također, umjesto kolegija Međunarodni odnosi, EU institucije u modulu 3 izvodit će se kolegij Uvod u gospodarsku logistiku.

***

Studenti koji će upisivati drugu godinu studija Poslovanje i menadžment pozivaju se da obavezno zaključno do utorka, 02. listopada 2018. godine u 20:00h upišu module izbornih kolegija koji će se u slučaju popunjenosti mjesta izvoditi u III i IV semestru ove akademske godine te u V semestru (sljedeća akademska godina).

Link na Google tablicu nalazi se na kraju ove obavijesti. Tablici se pristupa isključivo aai korisničkim identitetom.

Dodatna pitanja - mhabek@unin.hr

Prema upisanim mjestima izvodit će se i moduli, a u slučaju manjeg broja studenata od predviđenih grupa potrebnih za izvođenje kolegija moguća je preraspodjela na druge module.

• Kategorija: pim