Erasmus+ suradnja sa Odessa State Academy of Civil Engineering and Architecture

Dr. sc. Anica Hunjet, izvanredna profesorica- prorektorica za znansveno-umjetnički rad i međunarodnu suradnju Sveučilišta Sjever u sklopu programa mobilnosti ERASMUS+ u akademskoj godini 2017./2018. tijekom mjeseca lipnja boravila je u Ukrajini na Odessa State Academy of Civil Engineering and Architecture u svrhu stručnog osposobljavanja.

U svrhu stručnog usavršavanja sudjelovala je između ostalih na sastanku sa rektorom Sveučilišta i prorektorom, u cilju poboljšanja organizacijskih i komunikacijskih sposobnosti te vještina potrebnih za obavljanje poslova u okviru djelatnosti. Dana 21. i 22. lipnja sudjelovala je na the 32nd International Scientific Conference on Economic and Social Development na kojoj su predavanja održali eminentni stručnjaci i profesori diljem Europe.