Ostvarena CEEPUS mobilnost na University of Applied Sciences Burgenland

Dr. sc. Anica Hunjet, izvanredna profesorica i prorektorica za znanstveno-umjetnički rad i međunarodnu suradnju Sveučilišta Sjever u sklopu programa mobilnosti CEEPUS  u akademskoj godini 2017./2018. tijekom mjeseca svibnja 2018. godine boravila je u Austriji na University of Applied Sciences Burgenland. University of Applied Sciences Burgenland djeluje na dvije lokacije u Eisenstadtu i Pinkafeldu.

1. dana mobinosti, 4. i 5. svibnja sudjelovala je na INTERNATIONAL SCIENTIFIC CONFERENCE FOR DOKTORAL STUDENTS AND YOUNG RESEARCHERS TE GLOBALE FRAGEN – NATIONALE ANTWORTEN na kojoj su predavanja održali eminentni stručnjaci i profesori diljem Europe te polaznici doktorskog studija International joint cross-border PhD programme in International economic relations and management.
  2. dana mobilnosti, u svrhu održavanja nastave sudjelovala je u izvođenju nastave na studijskom programu Masterprogram European Studies – Management of EU Projects na kolegiju International Economics.

Meet the Europeans na predavanjima Meet the Europeans: Croatia sa sljedećim temama po danima:

• Introduce students to the theories and definitions of entrepreneurship development in the Republic of Croatia on the positive examples
  • Introduce students to the improvement and quality assurance in science and higher education in Croatia
  • Presentation of the University of North
  • Presentation  of  the event  Spancirfest  Varazdin
  • The implementation of integrated marketing communication for the development of tourism in the Hrvatsko Zagorje.
  1. dana mobilnosti, radila je sa kandidatima na doktorskim disertacijama u svojstvu mentorice.

4 . dana mobilnosti,  sudjelovala je na sastancima vezano za uvođenje novog studijskog programa na Sveučilištu Sjever  new  Cooperative Interdisciplinary Cross-Border  Doctoral Programme in Educational & Communication Sciences.

1. dana mobilnosti, također je sudjelovala na sastanku za združeni doktorski studij International joint cross-border PhD programme in International economic relations and management, u čiji je konzorcij od 30. rujna 2016. godine uključeno i Sveučilište Sjever.