Održano "Informativno predavanje o DAAD stipendijama"

U petak 15. lipnja 2018. u 16,00 sati u SC Varaždin, UNIN2-102, prof. Ivana Bašić održala je "Informativno predavanje o DAAD stipendijama“. DAAD nudi više od 250 različitih PROGRAMA stipendiranja  na njemačkom i engleskom jeziku. Svi zainteresirani mogli su u sklopu predavanja čuti više informacija o stipendiranom tečaju njemačkog jezika koji se održava u razdoblju od lipnja do rujna, o godišnjim stipendijama za diplomski studij u trajanju od 10 do 24 mjeseca, o stipendijama u svrhu znanstvenog istraživanja, te koji je postupak i procedura za pojedine prijave.

Programi stipendija DAAD-a dostupni su u  svim državama svijeta i za sve studijske discipline . Više informacija na:  www.daad.de

Stipendije su namijenjene za studente preddiplomskog i diplomskog studija i studenti koji žele upisati doktorski studij, doktorate, postdoktorande i znanstvenike svih disciplina.

Više informacija o programu, detaljnim uputama i obrascima za online prijavu nalaze se na web stranici:

www.funding-guide.de

www.daad.de/deutschland/promotion/phd/en/