Ne propustite priliku - prijavite se na Digitalni inovacijski inkubator

Poštovane studentice i studenti,

Ovim putem vam želimo skrenuti pozornost na izvrsnu priliku za razvoj vaših kreativnih potencijala i povezivanje s vodećim regionalnim kompanijama – kroz projekt Digitalni inovacijski inkubator.

Digitalni inovacijski inkubator je online projekt u kojem studenti s različitih fakulteta i sveučilišta u Hrvatskoj uče o kreativnosti i inovacijama, povezuju se s vodećim kompanijama u regiji i razvijaju primjenjiva inovativna rješenja u odabranim industrijama.

Sve vas koji se želite dodatno razvijati i pokazati vaš potencijal kolegama i budućim poslodavcima, pozivamo da se aktivno uključite u projekt i:

• Učite o temeljenim principima kreativnosti i inovacija
  • Pokažete sposobnost rješavanja kompleksnih problema i izazova industrija
  • Povežete se s ekspertima i talentima kompanija kao što su Hrvatski Telekom, Jamnica, PIK Vrbovec, Pevex, Ericsson Nikola Tesla i Poliklinika Bagatin
  • Razvijate vlastite inovacijske projekte (od analize problema do implementacije)
  • Osvojite vrijedne novčane nagrade i mogućnost prakse/zaposlenja u kompanijama

Prijave su besplatne i otvorene sve do 27. ožujka na web stranici projekta.

Pozivamo vas da se aktivno uključite i pokažete zašto su upravo studenti našeg fakulteta/ Sveučilišta percipirani kao lideri i talenti budućnosti.

Za sva pitanja i dodatne informacije možete kontaktirati organizatora projekta na filip@digitalniinkubator.eu

Više o projektu možete pročitati u dokumentima.

Prilozi