Profesori Sveučilišta Sjever osvojili nagradu za najbolji znanstveni rad

Profesori Sveučilišta Sjever, odjela Poslovanje i menadžment, izv.prof. Krešimir Buntak, dr.sc. Ana Globočnik-Žunac i Vesna Sesar, univ.spec.oec., MBA, sudjelovali su na 16. ABSRC konferenciji koja se održala u Veneciji 20. i 21.04.2017. godine. Na konferenciji su predstavljena dva znanstvena rada spomenutih autora, od kojih je rad na temu "Employees perception about the significance of intangible motivation factors regarding area of business activity" dobio nagradu za najbolji znanstveni rad konferencije.

ABSRC (Advances in Bussines-Related Scientific research Conference) je globalna konferencija koja okuplja znanstvenike i profesore poslovnih znanosti. Do sada su na konferenciji sudjelovali brojni istraživači i praktičari iz preko 50 različitih zemalja. Osim znanstvenih radova, fokus je na raznim najboljim praksama i rješenjima koja su važna za poslovne politike i aktivnosti na individualnoj, organizacijskoj, nacionalnoj, međunarodnoj i globalnoj razini.

Čestitamo kolegama!

Prilozi