Online anketa za studente Sveučilišta Sjever

Dragi studenti/ice,

U svrhu dobivanja povratne informacije o kvaliteti izvođenja nastave u zimskom semestru akademske godine 2021./2022. Sveučilište Sjever provodi online anketu namijenjenu studentima/icama svih preddiplomskih, diplomskih i poslijediplomskih studijskih programa.

Svi aktivni studenti/ice primili su na svoje e-mail adrese (unin domena) upute i poveznicu za pristupanje anketnom upitniku čije ispunjavanje traje samo nekoliko minuta.

Svi studenti/ice će od danas; petka, 21. siječnja do ponedjeljka, 24. siječnja do 23:59 sati moći ispuniti anketni upitnik. Kako bi analiza bila kvalitetno i pravodobno provedena, ljubazno Vas molimo da svoje odgovore podnesete do ponedjeljka, 24. siječnja 2022. godine u 23:59 (a najbolje odmah).

Anketa je anonimna.

Cijenimo Vaše mišljenje te se nadamo odazivu u što većem broju.

Zahvaljujemo Vam unaprijed na angažmanu i trudu uloženom u ispunjavanje ankete.

Sveučilište Sjever – Sveučilište kojem je stalo!