Online anketa za studente Sveučilišta Sjever

Poštovani studenti/ice,

kako bismo dobili povratnu informaciju o izvođenju nastave u zimskom semestru (kombinirani model, kontaktno i online), u tekućem tjednu Sveučilište Sjever provodit će online anketu namijenjenu studentima/icama svih preddiplomskih, diplomskih i poslijediplomskih specijalističkih studijskih programa. Studentska anketa provodit će se s ciljem analize izvođenja nastave te uvažavanja sugestija i prijedloga u izvođenju nastave.

Svi studenti/ice će od četvrtka do subote (u periodu između 21. i 23. siječnja 2021.) primiti na svoje e-mail adrese (unin domena) upute i poveznicu za pristupanje navedenom anketnom upitniku, ispunjavanje će trajati samo nekoliko minuta.

Anketa će biti anonimna stoga Vas pozivamo da pristupite ispunjavanju i izrazite svoje stavove i prijedloge.

Cijenimo Vaše mišljenje te se nadamo odazivu u što većem broju.

Zahvaljujemo Vam unaprijed na angažmanu i trudu uloženom u ispunjavanje ankete.

Sveučilište Sjever – Sveučilište kojem je stalo!