Uspješno obranjen prvi diplomski rad na diplomskom sveučilišnom studiju strojarstvo na Sveučilištu Sjever

Putem videokonferencijskog sustava Google Meet Sveučilišta Sjever, u utorak, 14. srpnja 2020. godine uspješno je obranjen prvi diplomski rad na diplomskom studiju strojarstva na Sveučilištu Sjever. Titulu magistra inženjera strojarstva tako je stekao student Karlo Vrančić obranivši diplomski rad naziva "Konstrukcijska razrada i optimiranje konstrukcije konzolnog kreveta" pod mentorstvom izv.prof.dr.sc. Mirka Karakšića.

Čestitke kolegi Karlu na iznimnom uspjehu i stečenoj akademskoj tituli mag.ing.meh., prvoj na Svečilištu Sjever, na diplomskom studiju strojarstva koji je s izvođenjem krenuo u akademskoj godini 2018./2019.