Poziv na gostujuće predavanje dr. sc. Hrvoja Maljaka, direktora marketinga i komunikacija na HRT-u

Sveučilišni centar Koprivnica

Dragi studenti i nastavnici Sveučilišta Sjever,

pozivamo vas na gostujuće predavanje dr. sc. Hrvoja Maljaka, direktora marketinga i komunikacija na HRT-u, koje će se održati u srijedu, 14. studenoga 2018. godine u 17 sati u Sveučilišnom centru Koprivnica, u dvorani A108. Predavanje će održati na temu "Marketing - jučer, danas, sutra."

Dr. sc. Hrvoje Maljak doktorirao je na Sveučilištu Leeds Metropolitan, Velika Britanija. Tijekom doktorskog studija razvio je model MOP – Marketing Optimization Process. MOP daje jasnu kontrolu nad optimiziranjem marketinškog procesa, kao i ulaganja u marketing. Bavi se redefiniranjem procesa marketinga unutar organizacijske strukture. Radio je u marketingu velikih hrvatskih kompanija kao što su Podravka, PIK Vrbovec, Panonska pivovara i dr. Hrvoje Maljak drži seminare iz područja upotrebe big data, optimalnog investiranja u marketing u Hrvatskoj i regiji. Danas radi kao direktor marketinga i komunikacija na HRT-u i predavač je na Katedri za marketing Zagrebačke škole ekonomije i managementa.

Vidimo se na predavanju!