Održano uvodno predavanje za studente prve godine

Sveučilišni centar Koprivnica

Povodom početka akademske godine 2018./2019., u utorak, 9. listopada 2018., u Sveučilišnom centru Koprivnica održano je uvodno predavanje za studente prve godine. Navedeno predavanje otvorio je prorektor Sveučilišnog centra Koprivnica, izv. prof. dr. sc. Mario Tomiša koji je čestitao studentima na uspješnom početku visokoškolskog obrazovanja, uputio iskrene želje u stjecanju novih znanja i vještina te izrazio dobrodošlicu na Sveučilištu Sjever.

Također, novopečenim se studentima predstavila i pročelnica Odjela za novinarstvo, doc. dr. sc. Gordana Tkalec, pročelnik Odjela za medijski dizajn, doc. dr. sc. Dean Valdec, pročelnik Odjela za poslovanje i menadžment, izv. prof. dr. sc. Krešimir Buntak, pročelnik Odjela za ambalažu, doc. dr. sc. Krunoslav Hajdek, ostali predstavnici  i nastavnici studijskih programa Sveučilišta te predstavnici stručnih službi Sveučilišta (studentska referada, Sveučilišna knjižnica, Ured za međunarodnu suradnju).  Spomenuti pročelnici Sveučilišnog centra Koprivnica studentima su zaželjeli uspješnu akademsku godinu, sreću i ustrajnost u postizanju zacrtanih ciljeva kao i stvaranje jedne od najljepših životnih uspomena.

Dragi studenti, dobro nam došli!