Poziv na predavanje dr. sc. Željka Krušelja o trendovima i perspektivi medija u Hrvatskoj i gradu Koprivnici

U sklopu Dana grada Koprivnice u ponedjeljak, 6. studenoga u 18 sati predavaonici A 109/1. kat, Sveučilišni centar Koprivnica, doc. dr. sc. Željko Krušelj održat će predavanje na temu "Trendovi i perspektive medija u Hrvatskoj i gradu Koprivnici". Na predavanju će se Krušelj osvrnuti na specifičnosti sve četiri medijske platforme: tiskovina, televizije, radija i interneta.  Za svaku od njih bit će objašnjeni smjerovi daljnjega razvoja, uz prezentiranje niza podataka i brojki koje objašnjavaju aktualno stanje i problema koji iz toga proizlaze. S obzirom da se predavanje održava povodom Dana grada, Krušelj će se dotaknuti i lokalnih medija te objasniti razlike u funkcioniranju nacionalnih i lokalnih medija.

Nakon predavanja, u prostorijama Sveučilišnog centra Koprivnica bit će otvorena retrospektivna izložba "Koprivničke tiskovine kroz povijest".

Predavanje i izložba otvoreni su za studente, profesore, djelatnike Sveučilišta, građane grada Koprivnice te ostale goste.

Vidimo se na Sveučilištu!