Promocije prvostupnika i magistara Sveučilišnog centra Varaždin

U Sveučilišnom centru Varaždin 02. lipnja 2017. godine svečano je promovirana nova generacija magistara i prvostupnika Sveučilišta Sjever. Promovirano je ukupno 54 prvostupnika sestrinstva, 28 magistara odnosa s javnostima i 67 magistara poslovne ekonomije.

Pred prepunom dvoranom gostiju i uzvanika promoventima su se obratili pročelnici odjela. U svojem obraćanju pročelnici odjela pohvalili su njihov naporan rad i trud te naznačili da trebaju biti zadovoljni ostvarenim. Svečanoj dodjeli diploma, među ostalima, prisustvovao je i svjetski poznati varaždinski logoped doc. dr. sc. Darko Novosel koji je od svjetskih stručnjaka proglašen najboljim u svijetu u području inovativne terapeutike. Doc. dr. sc. Darko Novosel poželio je promoventima uspjeh i u daljnjem radu.

Nakon pozdravnog obraćanja, promoventima su diplome sa stečenim akademskim zvanjima dodijelili pročelnici odjela preddiplomskih i diplomskih studija Sveučilišnog centra Varaždin.

Po završetku svečanosti upriličeno je zajedničko fotografiranje studenata i profesora.

Čestitamo našim kolegama i kolegicama!