Promocije prvostupnika i magistara Sveučilišnog centra Varaždin

U Sveučilišnom centru Varaždin 16. i 17. prosinca 2016. godine svečano je promovirana nova generacija magistara i prvostupnika Sveučilišta Sjever. Promovirano je ukupno 172 prvostupnika sestrinstva, 41 prvostupnik proizvodnog strojarstva, 24 prvostupnika graditeljstva, 53 prvostupnika multimedije, oblikovanja i primjene, 25 prvostupnika elektrotehnike, 36 prvostupnika tehničke i gospodarske logistike te 20 magistara odnosa s javnostima i 67 magistara poslovne ekonomije.

Pred prepunom dvoranom gostiju i uzvanika promoventima su se obratili rektor Sveučilišta Sjever, prof. dr.sc. Marin Milković, prorektor Sveučilišnog centra Varaždin, izv. prof. dr.sc. Damir Vusić, prorektor za nastavu, doc. dr.sc. Vlado Tropša, prorektor za financije i opće poslove, izv. prof. dr.sc. Goran Kozina te pročelnici svih odjela Sveučilišnog centra Varaždin.

U svom obraćanju rektor Milković čestitao je promoventima, pohvalio njihov naporan rad i trud te naznačio da trebaju biti zadovoljni ostvarenim. Svečanoj dodjeli diploma, među ostalima, prisustvovali su saborski zastupnik Republike Hrvatske, Anđelko Stričak, dekan Metalurškog fakulteta u Sisku, prof. dr. sc. Ladislav Lazić, dekan Strojarskog fakulteta Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, prof. dr. sc. Ivan Samardžić, prodekan za znanost Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu, prof. dr. sc. Antun Stoić te ravnatelj Zavoda za hitnu medicinu Varaždinske županije, Mladen Smoljanec.

Nakon pozdravnog obraćanja, promoventima su diplome sa stečenim akademskim zvanjima dodijelili pročelnici odjela preddiplomskih i diplomskih studija Sveučilišnog centra Varaždin.

Po završetku svečanosti upriličeno je zajedničko fotografiranje studenata i profesora.

Čestitamo našim kolegama i kolegicama!