Pozvano predavanje doc. dr. sc. Branka Boškovića „ Zabranjeni govor: regulacija između slobode, javnog interesa i ograničavanja“

Zabranjeni govor: regulacija između slobode, javnog interesa i ograničenja naziv je pozvanog predavanja doc. dr. sc. Branka Boškovića koje će biti održano na Odjelu odnosa s javnostima u Sveučilišnom centru Varaždin Sveučilišta Sjever u petak, 17. studenoga u 16:30 u predavaonici 108 u zgradi UNIN2.

Branko Bošković docent je na Univerzitetu Donja Gorica u Crnoj Gori. Bavi se sociologijom i političkom sociologijom, posebno analizom javnih politika, s osvrtom na regiju Balkana i na Europsku uniju. Aktivno sudjeluje na više istraživačkih projekata. Predsjednik je Savjeta Agencije za elektroničke medije Crne Gore od lipnja 2021. godine, a član je i Crnogorske akademije nauka i umjetnosti.

Predavanje je namijenjeno studentima Odnosa s javnostima, a pridružiti se mogu svi zainteresirani studenti za ovu važnu i zanimljivu temu.