Poziv na sudjelovanje u obilježavanju Međunarodnog dana sestrinstva

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana sestrinstva, studenti i nastavnici Odjela za sestrinstvo Sveučilišta Sjever održat će prigodan program u srijedu, 11. svibnja 2022. godine.

U vremenu od 10:00 do 10:45  sati u UNIN 2, dvorana 115 održati će se druženje studenata s našim gošćama: Verom Sršan Živanović, bacc. med. techn. i Erikom Spirić, bacc. obs. te izv. prof. dr. sc. Marijana Neuberg pod prigodnim nazivom „Crtice iz prošlosti sestrinstva i prozor u budućnost“.

Od 11:00 sati do 12:30 studenti i nastavnici će zajedno prošetati centrom grada Varaždina. Šetnja će započeti u 11:00 sati ispred Sveučilišnog centra Varaždin  te će se nastaviti Jalkovečkom ulicom do Starog grada. Planiran je prijem kod Gradonačelnika grada Varaždina ispred gradske vijećnice na Trgu kralja Tomislava kao i prijem kod Župana Varaždinske županije ispred Palače Varaždinske županije. Poželjno je da sudionici odjenu bijele majice.

Pozivamo da zajedno s nama obilježite Međunarodni dan sestrinstva i sudjelujete u prigodnom programu.