Profesor Vlado Cetl sa Odjela za geodeziju i geomatiku održao pozvano predavanje pod nazivom “Quo Vadis INSPIRE” na Suresh Gyan Vihar University, Jaipur, Indija

Prof. dr. sc. Vlado Cetl s Odjela za geodeziju i geomatiku je u subotu, 5. ožujka 2022. održao pozvano ''online'' predavanje pod nazivom “Quo Vadis INSPIRE”. Organizator predavanja bio je ''Centre for Climate Change & Water Research'' na Suresh Gyan Vihar University u Jaipuru u Indiji, a na poziv istaknutog znanstvenika iz područja vodnih resursa i primjene GIS-a, izv.prof.dr.sc. Suraj Kumar Singha, s kojim je već ranije započeta znanstvena suradnja u vidu izrade zajedničkih radova. Predavanje je bilo iznimno dobro prihvaćeno od strane više od 50 sudionika i dogovoren je daljnji nastavak već uspostavljene suradnje.