Odluka o dodjeli Rektorove nagrade za akademsku godinu 2019./2020.

Na temelju prijedloga pročelnika Odjela Sveučilišta Sjever te ispunjenih uvjeta sukladno čl. 1., 2. i 3. Pravilnika o dodjeli Rektorove nagrade rektor Sveučilišta Sjever donio je Odluku o dodjeli Rektorove nagrade za najbolji uspjeh u akademskoj godini 2019./2020.
Također, na temelju prijedloga Povjerenstva za izbor najboljih prijavljenih studentskih radova ili projekata rektor je donio i Odluku o dodjeli Rektorove nagrade za najbolji studentski rad ili projekt temeljem natječaja za akademsku godinu 2019./2020.

Poštivajući odredbe Opće uredbe o zaštiti podataka (eng. GDPR) navedena Odluka ne prilaže se ovoj objavi, već je ista od strane studentske službe dostavljena na uvid elektroničkim putem svakom pojedinom dobitniku Rektorove nagrade.

Rektorovom nagradom za najbolji uspjeh u akademskoj godini 2019./2020. nagrađeni su sljedeći studenti:

Sara Cindrić- preddiplomski studij Novinarstvo
Klara Heberling- preddiplomski studij Medijski dizajn
Ivana Rod- preddiplomski studij Tehnička i gospodarska logistika SC Koprivnica
Kristina Cvek- preddiplomski studij Poslovanje i menadžment
Patrick Burek- preddiplomski studij Prehrambena tehnologija
Luka Barković- preddiplomski studij Elektrotehnika
Iva Sakač- preddiplomski studij Proizvodno strojarstvo
Vinona Vajdić- preddiplomski studij Tehnička i gospodarska logistika SC Varaždin
Nikolina Borovčak- preddiplomski studij Sestrinstvo
Stela Bedić- preddiplomski studij Fizioterapija
Nives Domjan- diplomski studij Održiva mobilnost i logistika
Alen Dumić- diplomski studij Medijski dizajn
Martina Gudlin- diplomski studij Ambalaža
Martina Stipan- diplomski studij Multimedija
Stela Horvat- diplomski studij Strojarstvo
Josip Medunić- diplomski studij Sestrinstvo – menadžment u sestrinstvu

Rektorovom nagradom za najbolji studentski rad ili projekt temeljem natječaja za akademsku godinu 2019./2020. nagrađeni su sljedeći studenti:

Domagoj Plantak, Borna Škof- Odjel za komunikologiju, medije i novinarstvo
Josip Atalić, Matija Meštrović, Nikolina Mikac- Odjel za multimediju
Neven Groš- Odjel za multimediju
Bruno Cesarec- Odjel za logistiku i održivu mobilnost

Rektorova nagrada se sastoji od povelje i novčane nagrade.

Radi pandemije bolesti COVID-19 uzrokovane koronavirusom, svečana dodjela nagrade neće se održati ove godine te se ovim putem pozivaju svi dobitnici Rektorove nagrade da pristupe uručenju 7. i 8. lipnja 2021. godine.

Čestitamo svim dobitnicima!