Nastavak aktivnosti projekta Sveučilišta Sjever "eRadio za drugu šansu"

Nakon što se 30. studenog 2020. godine na Sveučilištu Sjever održala vrlo uspješna video konferencije za medije o novom inventivnom projektu Sveučilišta Sjever, UP.02.1.1.10.0036 "eRadio za drugu šansu", voditeljica projekta, doc. dr. sc. Željka Bagarić je u prosincu 2020. godine gostovala u radijskom programu medija zajednice Radio 92 FM - Slavonski Brod i u 1. programu Hrvatskog radija (HRT - HR 1), kojom prilikom je predstavila projekt široj radijskoj javnosti.

Kako se u ovom inkluzivnom projektu povećanje vidljivosti i dosega audio sadržaja postiže i kroz osiguranu informacijsko-komunikacijsku dostupnost osobama s različitim vrstama invaliditeta, na mrežnim i društvenim stranicama portala Pressedan.hr i Sveučilišta Sjever, obje navedene radijske emisije objavljujemo s tekstom audiozapisa (titlom).

eRadio_lenta