Studenti sestrinstva snimili video povodom Međunarodnog dana sestrinstva

Studenti Odjela za sestrinstvo i ove godine, 12. svibnja, obilježavaju Međunarodni dan sestrinstva. Iako studenti već više od mjesec dana nisu u svojim klupama, marljivo uče i odrađuju nastavu online putem.

Kako bi obilježili ovaj važan dan za sestrinstvo, studenti su zajedno sa svojim nastavnicima pripremili kratku video snimku u kojoj motiviraju jedni druge, pružaju podršku kolegicama i kolegama koji trenutno rade u otežanim uvjetima, pozivaju buduće studente na Sveučilište Sjever te pokazuju koliko je sestrinstvo važno za cijelu zajednicu.

Uz ovaj kratak video, studenti Odjela za sestrinstvo Sveučilišta Sjever zajedno sa svojim nastavnicima žele svim medicinskim sestrama i tehničarima čestitati Međunarodni dan sestrinstva!

Hvala Vam što brinete za nas i naše najdraže u teškim trenutcima, hvala Vam što  mentorirate naše studente i hvala Vam za trud koji ulažete u podizanje ugleda sestrinske profesije i napredovanje zdravstvene njege kao znanstvene discipline.
Video možete pogledati OVDJE.