Tribina „Uloga javnog mnijenja u kreiranju romana“ održana u Sveučilišnom centru Koprivnica

Tribina „Uloga javnog mnijenja u kreiranju romana“ održana je u Sveučilišnom centru Koprivnica povodom obilježavanja 663. Rođendana Grada Koprivnice. U sklopu tribine profesor sa Sveučilišta Sjever doc. dr. sc. Nikša Sviličić predstavio svoj roman „Druga strana slutnje“ te prikazao kakva je uloga javnoga mnijenja u kreiranju romana.

Na početku tribine uzvanike je pozdravila zamjenica gradonačelnika Grada Koprivnice Melita Samoborec te dodala: „Mene uistinu jako veseli kad vidim ovakvu punu dvoranu, to znači da je naše Sveučilište Sjever s profesorima i studentima uistinu odabralo pravi rođendanski poklon našemu gradu.“ Dožupan Koprivničko-križevački Ratimir Ljubić također je uputio nekoliko lijepih riječi svima prisutnima.

Na tribini su uz autora o romanu govorile urednica Tajana Obradović i akademska glumica Nada Abrus. Ulogu moderatora tribine imala je Marijana Perinić.