Sudjelovanje nastavnica Odjela za sestrinstvo i Odjela za fizioterapiju na međunarodnoj znanstvenoj konferenciji

Na Fakulteti za zdravstvene vede Univerze u Novom mestu, u četvrtak 14. studenog 2019. održana je međunarodna znanstvena konferencija pod nazivom „Celostna  obravnava pacienta“ na kojoj su sudjelovali nastavnici Odjela sestrinstva i Odjela fizioterapije sa Sveučilišta Sjever.  Svojim predavanjima aktivno su  sudjelovale doc.dr.sc. Marijana Neuberg,  doc. dr. sc. Rosana Ribić, dr. sc. Irena Canjuga,  Mihaela Kranjčević-Ščurić, mag.med. techn.,  Ivana Herak mag.med. techn., Tina Cikač, mag.med. techn., Anica Kuzmić, mag. physioth.,  Jasminka Potočnjak, mag. physioth.  te Valentina Novak mag.med. techn.

Ovom konferencijom je nastavljena odlična dugogodišnja suradnja Sveučilišta Sjever i Fakultete za zdravstvene vede Novo mesto koja traje kroz Erasmus programe i zajedničke projekte.