Promovirana nova generacija diplomanata na Sveučilištu Sjever

Sveučilišni centar Varaždin

Na Sveučilištu Sjever, u Sveučilišnom centru Varaždin u petak, 31. svibnja 2019. godine održane su svečane promocije dvije grupe magistara/ magistrica poslovne ekonomije te jedna grupa magistara/ magistrica odnosa s javnostima.

Na ovom svečanom događaju u dvije su grupe promovirana ukupno 53 magistra i magistrica ekonomije. Pohvalnice za najbolje studente po grupama primili su Petar Lusavec i Tihomir Bendelja.

Pohvalnicu za najbolju studenticu u promoviranoj grupi magistara odnosa s javnostima, kojih je bilo ukupno 31, primila je Tea Stepan.

Promotri na svečanim promocijama bili su izv.prof.dr.sc. Ante Rončević, pročelnik Odjela za ekonomiju, doc.dr.sc. Darijo Čerepinko, pročelnik Odjela za odnose s javnostima, izv.prof.dr.sc. Anica Hunjet, prorektorica za znanstveno umjetnički rad i međunarodnu suradnju te tajnica Klementina Novak, dipl.iur.

Čestitke novoj generaciji promoviranih diplomanata!