19. križni put mladih Varaždinske biskupije

Ured za pastoral mladih Varaždinske biskupije poziva na 19. križni put mladih Varaždinske županije uoči Cvjetnice i svetkovine Uskrsa.
Ruta ovogodišnjeg Križnog puta prolazi župama Ludbreškog dekanata, polaskom od župne crkve sv. Jurja mučenika u Sv. Đurđu, u subotu 6. travnja u 7,30 sati. Mladi će prenoćiti sa subote 6. travnja na nedjelju 7. travnja u školskoj sportskoj dvorani i prostorijama O.Š. Veliki Bukovec. Križni put završava, kao i obično, svečanom sv. misom koju predvodi naš biskup Josip Mrzljak u župnoj crkvi Presvetog Trojstva u Legradu, 7. travnja oko 18 sati.
Prijave od 19. do 31. ožujka 2019. godine na mail mladi@biskupija-varazdinska.hr ili u poruci na Facebook stranici Mladi varaždinske biskupije.

Prilozi