Najava predavanja „Masovna procjena vrijednosti nekretnina i prostorni registri“ u okviru aktivnosti stručnog usavršavanja

U okviru aktivnosti Programa stručnog usavršavanja ovlaštenih inženjera geodezije za 2018/2019. godinu, dana 13. lipnja 2018. godine s početkom u 17 sati održat će se predavanja: „Masovna procjena vrijednosti nekretnina i prostorni registri“ (predavači doc. dr. sc. Milan Rezo, doc. dr. sc. Danko Markovinović i prof. dr. sc. Siniša Mastelić Ivić).

Na osnovi Odluke Odbora za trajno stručno usavršavanje Hrvatske komore ovlaštenih inženjera geodezije (HKOIG) Klasa: 013-10/18-02/1, predavanju „Masovna procjena vrijednosti nekretnina i prostorni registri“ se dodjeljuje 3/0 (ukupno bodova/regulativa).

Organizator predavanja je Sveučilište Sjever. Aktivnost u okviru stručnog usavršavanja je predavanje. Mjesto održavanja predavanja je: Sveučilište Sjever, zgrada UNIN 2, dvorana 115/I kat (vidi lokaciju).

U prilogu se nalazi Obrazac za prijavu na predavanje, te se mole sudionici (obveznici stručnog usavršavanja) da popunjeni Obrazac s dokazom uplate o kotizaciji, te eventualna pitanja, pošalju na el. poštu: graditeljstvo_su@unin.hr .

Prilozi