Student Sveučilišta Sjever Fran Mubrin osvojio prestižnu Grand Prix nagradu za mlade kreativce Young Lions Croatia

Na ovogodišnjim Danima komunikacija (http://danikomunikacija.com) bivši student Sveučilišta Sjever odjela Multimedije, oblikovanje i primjena, Fran Mubrin osvojio je glavnu nagradu za mlade kreativce Young Lions Croatia. Natjecanje za “mlade lavove” dio je globalnog natjecanja Cannes Young Lions, a dobitnici Grand Prixa hrvatskog izdanja dobit će priliku predstaviti svoje znanje i kreativnost u lipnju ove godine u sklopu Međunarodnog festivala kreativnosti Cannes Lions.

U sklopu natjecanja Young Lions Croatia zadatak je bio osmisliti kampanju za servis Zeleni telefon koji potiče građane na aktivnije sudjelovanje u zaštiti okoliša. Prestižnu Grand Prix nagradu u iznosu od 40.000 kuna i putovanje na festival Cannes Lions 2017. osvojili su Fran Mubrin i Matko Buntić iz agencije 404 za rad Zeleni otisak. Također, treće mjesto u sklopu spomenutog natjecanja osvojio je još jedan naš student s odjela Multimedije, oblikovanja i primjene, Jakov Košćak.

Čestitamo kolegama!