Poziv na gostujuće predavanje Domagoja Jakopovića Ribafisha

Dragi studenti,

pozivamo vas na gostujuće predavanje Domagoja Jakopovića Ribafisha na temu Nova pivska revolucija: Može li craft pobijediti industriju?  koje će se održati u ponedjeljak, 07.11.2016. godine u 18 sati u Sveučilišnom centru Koprivnica u dvorani A01.

Domagoj Jakopović Ribafish profesor je geografije, kolumnist, gurman i pivopija. Proputovao je sve europske države i dobar dio svijeta. Radio je (i još uvijek radi) u nekoliko klasičnih i digitalnih medija (Klik, Playboy, Jutarnji list, Stilist, 24sata, punkufer, Radio 101, Nova TV...), kao i u reklamnim agencijama (Omega Media…). Novo radno mjesto urednika portala gastro.hr koristi kako bi istraživao raznovrsnu hranu širom Lijepe naše, ali i novosti na inozemnoj, a posebice domaćoj pivskoj sceni. Želite li saznati koja je razlika između crafta i industrije, koliko ima pivovara u Hrvatskoj, gdje se sve održavaju pivski festivali u regiji i kako odabrati koje je pivo stvoreno baš za vas - svakako posjetite predavanje.

Vidimo se.

Fotografiju snimila: Violeta Šunić