Besplatna fotoradionica PhotoWalk by Hoyka za redovite studente

Središnji državni ured za demografiju i mlade, u suradnji s renomiranim fotografom Damirom Hoykom, 21. ožujka 2024. godine u 10 sati organizira radionicu Photowalk, na koju se mogu prijaviti redovni učenici i redovni studenti obrazovnih ustanova Republike Hrvatske u dobi od 15 do 30 godina.

Pošalji voditelju radionice Damiru Hoyki do 10.3.2024. u ponoć na njegov facebook profil ili Instagram profil poruku s 5 fotografija koje si snimio/la. Na osnovu pristiglih fotografija bit će odabrano pet polaznika koji će besplatno sudjelovati na PhotoWalk radionici.

Radionica se realizira šetnjom tijekom koje sudionici fotografiraju i na licu mjesta dobivaju komentare na snimljeno. Nakon uvodnog dijela, komentari su prilagođeni individualnom nivou znanja tako da napredniji dobivaju komentare višeg nivoa. Stoga na radionici mogu sudjelovati odabrani svih razina znanja o fotografiranju, uključujući početnike.

Sve dodatne informacije mogu se pronaći na poveznici.