Na Sveučilištu Sjever obilježen Svjetski dan investicijskih fondova

Na Sveučilištu Sjever, u Sveučilišnom centru Varaždin, u srijedu, 17. svibnja 2023. godine održano je gostujuće predavanje za sve zainteresirane studente i ostalu javnost na temu investicijskih fonda.

Predavači ispred Udruženja investicijskih i mirovinskih fondova Hrvatske gospodarske komore bili su Vanja Dominović, voditeljica Odjela za financijske institucije i makroekonomske analize HGK, poslovna tajnica Udruženja, Marko Bogdan, voditelj distributivnih kanala, InterCapital Asset Management d.o.o. te Davor Matotek, stariji specijalist u prodaji, ZB Invest d.o.o.

Na ovom zanimljivom predavanju predavači su imali priliku upoznati sudionike s investicijskim fondovima i osnovnim pojmovima oko fondova te su nakon predavanja dobili brojna pitanja zainteresiranih.