Odluka o produljenju rokova za potrošnju sredstava unutar Potpora znanstvenim istraživanjima i umjetničkom radu u 2022. godini

Senat Sveučilišta Sjever je na III. sjednici u akademskoj godini 2022./2023. donio Odluku o produljenju rokova za potrošnju sredstava unutar Potpora znanstvenim istraživanjima i umjetničkom radu u 2022. godini.

S obzirom da su financijska sredstva unutar Potpora znanstvenim istraživanjima i umjetničkom radu Sveučilišta Sjever u 2022. godini ostala neutrošena u većoj mjeri, a prvotno definirani rok realno je bio kraći od 12 mjeseci, voditelji okupljeni u istraživačke skupine nisu bili u mogućnosti pravovremeno i u potpunosti provesti planirana istraživanja te utrošiti planirana sredstva kako su planirali u financijskim planovima prilikom prijava, stoga je predloženo produljenje roka za realizaciju spomenutih potpora.
Odluka o produljenju rokova za potrošnju sredstava unutar Potpora znanstvenim istraživanjima i umjetničkom radu u 2022. godini nalazi se u privitku.