Predstavljena knjiga 'U svijetu medijskoga teksta' u izdanju Sveučilišta Sjever

Prigodom obilježavanja Dana Filozofskog fakulteta u Rijeci, 5. svibnja 2022. godine, u sklopu predstavljanja novoosnovane Riječke stilističke škole, predstavljena je nova je znanstvena monografija prof. dr. sc. Marine Biti "U svijetu medijskoga teksta" u izdanju Sveučilišta Sjever.

Ovo izdanje udžbenik je za kolegij Čitanje i analiza medijskoga teksta na preddiplomskom studiju Komunikologija, mediji i novinarstvo u Koprivnici. Knjigu su predstavile pročelnice sa Sveučilišta Sjever; urednica izv. prof. dr. sc. Gordana Tkalec i recenzentica izv. prof. dr. sc. Iva Rosanda Žigo, te  recenzentica s FFRI prof. dr. sc. Lada Badurina.

"Monografija U svijetu medijskoga teksta  doprinos je razumijevanju medija, a osobito veseli što će se to razumijevanje medija prenijeti i na studente Komunikologije, medija i novinarstva kojima prof. Biti predaje", istaknula je izv. prof. dr. sc. Gordana Tkalec prilikom predstavljanja knjige.