Održan sastanak predstavnika Odjela za sestrinstvo i predstavnika Kocaeli Health and Technology University, Turska

U utorak, 19. travnja 2022. godine održan je sastanak predstavnika Odjela za sestrinstvo Sveučilišta Sjever i predstavnika Kocaeli Health and Technology University (Turska). Na radnom sastanku sudjelovala je predstavnica i dekanica Faculty of Health Sciences, prof. dr. sc. Fusun Terzioglu te predstavnici Odjela za sestrinstvo Sveučilišta Sjever; pročelnica izv. prof. dr. sc. Marijana Neuberg, izv. prof. dr. sc. Rosana Ribić, Paula Halić iz Ureda za međunarodnu suradnju , doc. dr.sc. Ivana Živoder, odjelna povjerenica za međunarodnu suradnju te Rosana Svetić - Čišić, vanjska suradnica.

Sastanak je održan s ciljem poticanja suradnje između dviju ustanova i razvoju budućih zajedničkih projekata. Dogovoreno je formalno potpisivanje sporazuma o suradnji te su dogovorene buduće aktivnosti znanstvene i stručne suradnje te suradnje u okviru Erasmus+ programa mobilnosti nastavnog osoblja i studenata.