Gostujuće predavanje Monike Radolović Vidović, dr.med.

Na Odjelu za fizioterapiju će se, u utorak 25. sbvibnja 2021. s početkom u 16:00h  održati online gostujuće predavanje u sklopu kolegija Fizioterapijske vještine II, pred studentima 3. godine.
Predavanje će održati Monika Radolović Vidović, dr.med., specijalist fizikalne medicine i rehabilitacije, uži specijalist reumatologije. Rođena u Puli, a diplomirala na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci. Od 2005. godine zaposlenica je ŽB Čakovec, od 2019.g. obnaša funkciju voditeljice Odjela fizikalne medicine i rehabilitacije. Liječnica s dugogodišnjim kliničkim iskustvom na području reumatologije, fizikalne medicine i rehabilitacije, neurorazvojne habilitacije.  Po završenom međunarodnom tečaju 2018.g. postaje certificirani stručnjak ultrazvučne dijagnostike muskuloskeletnog sustava, što prakticira u svakodnevnom radu sa pacijentima.

POVEZNICA: Online gostujuće predavanje

Sudjelovala je kao predavač na brojnim stručnim predavanjima i radionicama. Autorica je više članaka u časopisu Županijske bolnice Čakovec „Izvor“, stručnih članaka u časopisu Reumatizam, službenom glasilu Hrvatskog reumatološkog društva. Koautor video vježbi „Vježbe za kronično bolesne osobe“, „Vježbe za mlađe školarce“, Odjela fizikalne medicine i rehabilitacije, 2020., dostupno na mrežnoj stranici ŽB Čakovec.                                                                                                Članica je Hrvatske liječničke komore i Hrvatskog liječničkog zbora, Hrvatskog društva za fizikalnu i rehabilitacijsku medicinu te Hrvatskog reumatološkog društva.