Predavanje dr.sc. Borisa Jokića "Interes za obrazovanje i karijeru u području biomedicine i zdravstva"

Dr. sc. Boris Jokić, ravnatelj na Institutu za društvena istraživanja u Zagrebu a ujedno i viši znanstveni suradnik, održao je gostujuće predavanje na Sveučilištu Sjever naziva "Interes za obrazovanje i karijeru u području biomedicine i zdravstva", u petak,  22. siječnja u 17 sati, online putem.

Dr. sc. Boris Jokić je diplomirao psihologiju na Odsjeku za psihologiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, a magistrirao je i doktorirao iz područja obrazovnih znanosti na Sveučilištu u Cambridgeu, Velika Britanija.

Voditelj je brojnih nacionalnih i međunarodnih znanstvenih projekata u prethodna dva desetljeća.  Bio je član Nacionalnog vijeća za odgoj i obrazovanje, Nacionalnog operativnog tijela za izradu Strategije obrazovanja, znanosti i tehnologije te voditelj Cjelovite kurikularne reforme. Osim znanstvenog rada, redovno piše kolumne za t-portal i priređuje emisiju Glazbeni kurikulum na Yammat FM-u.

Poveznica za predavanje: