Poštovani studenti preddiplomskog studija Sestrinstvo,

radi potrebe evidencije Vašeg radnog statusa i shodno tome oslobođenja od vježbovne nastave, kreiran je mail potvrde-sestrinstvo@unin.hr na koji je potrebno poslati Potvrdu o zaposlenju na poslovima medicinske sestre/tehničara.

Molimo sve studente prve, druge i treće godine da ponovno pošalju svoje potvrde o zaposlenju ( i oni koji su već poslali) na gore navedeni mail kako bi se ažurirala evidencija, najkasnije do 15.2.2021.

Potvrda mora sadržavati: naziv Ustanove, odjel, datum početka rada i izjavu da student radi na poslovima medicinske sestre/tehničara.

U sadržaju maila napišite ime i prezime, JBAG i godinu studija.

U toku studija student može biti oslobođeni vježbovne nastave iz jednog kolegija (ovisno o radnom mjestu) i kliničkih vježbi. Za korištenje gore navedenog prava javljate se nositelju kolegija.

• Kategorija: ses