Izvanredni jesenski ispitni rok

U ak. god. 2020./2021. organizirati će se izvanredni jesenski ispitni rok u tjednima

7.-12.12.2020. ili 14.-16.12.2020.

Studenti preddiplomskih studija imaju mogućnost prijave/polaganja jednog ispita, a studenti diplomskih studija jednog ispita iz redovnog/izbornog kolegija kao i jednog ispita iz razlikovnog kolegija (iznimno, studenti diplomskih studija mogu umjesto jednog redovnog/izbornog kolegija prijaviti ispit iz drugog razlikovnog kolegija). Izvanredni jesenski ispitni rok odnosi se i na studente diplomskih studija koji su odslušali razlikovne kolegije u ak. god. 2020./2021. (prvi upis).

Predbilježbe za studente/ice za izvanredni jesenski ispitni rok bit će putem e-maila  izvanredni.rok@unin.hr od ponedjeljka 30.11.2020. do srijede 2.12.2020. u 16:00 sati. Studenti obavezno prijavljuju ispit sa svog e-maila na unin.hr domeni uz navođenje imena i prezimena, punog naziva kolegija i naziva studija. Nepotpune i nepravovremene prijave ili prijave izvan unin.hr domene biti će odbačene.

Ispiti će se održavati prema rasporedu koji će biti objavljen na odjelnim web stranicama Sveučilišta Sjever najkasnije do petka 4.12.2020.

Sukladno izvršenoj predbilježbi za izvanredni jesenski ispitni rok od strane studenta, prijavu ispita u ISVU sustavu (studomat) će izvršiti studentska služba uz uvjet da je student/ica u prošlim akademskim godinama izvršio/la sve obveze na kolegiju (nisu polagali ispit 4 puta u ak. god. 2019./2020.) i u konzultaciji sa nositeljem kolegija.