Jubilarni 20. križni put mladih Varaždinske biskupije

Ured za pastoral mladih Varaždinske biskupije poziva na jubilarni 20. po redu „Križni put mladih Varaždinske županije“ uoči Cvjetnice i svetkovine Uskrsa.
Predviđeno je da ruta ovogodišnjeg Križnog puta prolazi župama Štrigovečkog, Čakovečkog i Istočnovaraždinskog dekanat, polaskom od župne crkve sv. Jurja mučenika u Sv. Juraju na Bregu, u subotu 28. ožujka u 7:30 sati. Mladi će prenoćiti sa subote 28. ožujka na nedjelju 29. ožujka u školskoj sportskoj dvorani i prostorijama I. OŠ Čakovec. Križni put završava, kao i obično, svečanom sv. misom koji predvodi naš biskup (ovaj put i hodočasnik drugog dana KP-a) Bože Radoš u varaždinskoj katedrali Uznesenja BDM na Nebu u Varaždinu, 29. ožujka oko 18 sati.

Prijave od 02. do 23. ožujka 2020. godine na mail mladi@biskupija-varazdinska.hr ili u poruci na Facebook stranici Mladi varaždinske biskupije.

Prilozi