Poziv studentima sestrinstva i fizioterapije za volontiranje u Službi za produženo liječenje i palijativnu skrb Novi Marof te u Službi za plućne bolesti i TBC Klenovnik

Studenti preddiplomskog i diplomskog studija sestrinstva  i studija fizioterapije i ove će godine, u vrijeme adventa, imati priliku volontirati.

Volontiranje će se provoditi u dvije ustanove – u Službi za produženo liječenje i palijativnu skrb Novi Marof (17.12.2019., 15 – 18 h) te u Službi za plućne bolesti i TBC Klenovnik (18.12.2019., 15 – 18 h). Studenti mogu volontirati u obje ili samo u jednoj ustanovi, a dužni su sa sobom ponijeti uniforme. U sklopu volontiranja organizirat će se prigodni program i druženje s pacijentima.

Prijevoz do ustanova studenti moraju osigurati sami. Studente koji imaju nastavu u to vrijeme, a prijave se za volontiranje, nastavnici će osloboditi nastave.

Pozivaju se svi zainteresirani studenti za volontiranje da se prijave u knjižnici do 6. prosinca 2019.

"Volonteri nisu plaćeni, ne zato što su bezvrijedni, već zato što su neprocjenjivi." Sherry Anderson

Veselimo se Vašem odazivu!