U sklopu obilježavanja Dana Grada Koprivnice održana tribina "Urednik – između marginalizacije i novoga uzleta"

U sklopu obilježavanja Dana Grada Koprivnice, u četvrtak, 7. studenoga u Sveučilišnom centru Koprivnica održana je tribina pod nazivom: Urednik - između marginalizacije i novoga uzleta. Tribinu su organizirali doc. dr. sc. Gordana Tkalec i doc. dr. sc. Željko Krušelj s Odjela za komunikologiju, medije i novinarstvo Sveučilišta Sjever, ujedno i autori udžbenika o uredništvu koji je izdan u rujnu ove godine. Uz njih, na tribini su gostovali lokalni novinari i urednici - direktor Radio Koprivnice Goran Generalić, novinarka i urednica Varaždinska televizije Jelena Blaži, urednik portala Podravskog lista Ivica Barać i urednik portala Drava info Marko Posavec. Tribinu je moderirala Petra Slavečki, novinarka i voditeljica dopisništva Radio Kaj. Uz mnogobrojne studente i profesore, zanimljivoj tribini prisustvovala je i zamjenica gradonačelnika Grada Koprivnice Melita Samoborec.