Događanja na Sveučilištu Sjever uz Dan Grada Koprivnice

Sveučilište Sjever sudjelovalo je s nekoliko vrlo zanimljivih edukativnih manifestacija u sklopu obilježavanja Dana Grada Koprivnice, na koja su pozvani svi studenti i profesori, ali naravno i svi građani grada Koprivnice i njihovi gosti.

Događanja održana u sklopu obilježavanja Dana Grada Koprivnice:

• Srijeda, 6. studenoga u 17 sati, Sveučilište Sjever, dvorana A108; Uloga javnog mnijenja u kreiranju romana (Nikša Sviličić, najbolja hrvatska knjiga 2018. Druga strana slutnje)
  • Četvrtak, 7. studenoga u 18 sati, Sveučilište Sjever, dvorana A108i; Urednik - između marginalizacije i novoga uzleta – tribina (Gordana Tkalec i Željko Krušelj)
  • Srijeda, 13. studenoga 10-17 sati, Sveučilište Sjever, Na Sjeveru s Pavlom Vuk-Pavlovićem - simpozij
  • Petak, 15. studenoga u 17 sati, Sveučilište Sjever, dvorana A108i; Stavovi mladih u Hrvatskoj danas - Rezultati reprezentativnog istraživanja o mladima u Hrvatskoj (Nikola Baketa i Marko Kovačić)