Poziv za volontere za Erasmus+ dane

Dragi studenti,

Pozivamo Vas da se prijavite za volontiranje na "Erasmus+ danima na Sveučilištu Sjever" koji će se održati od 14:00 do 16:00 sati, u četvrtak, 10. listopada na Sveučilištu Sjever, Sveučilišnom centru Varaždin i 11. listopada u Sveučilišnom centru Koprivnica.

Sveučilište Sjever već više godina aktivno provodi programe Erasmus+ međunarodne mobilnosti za studente i (ne)nastavno osoblje. Ured za međunarodnu suradnju u nastojanju da odgovori na brojna pitanja zainteresiranih vezano uz ostvarivanje međunarodne mobilnosti putem Erasmus+ programa organizira Erasmus+ dane otvorenih vrata koji će se ovoga puta organizirati u okviru inicijative Europske komisije „Erasmus Days“.

Ljubazno Vas molimo da svoje prijave pošaljete na e-mail: paspoljaric@unin.hr najkasnije do srijede, 9. listopada zbog daljnje organizacije i dogovora.