Ne propustite priliku za pripravništvo na Gea College u Sloveniji

GEA College (Slovenija) privatni fakultet s više od 20 godina iskustva u obrazovanju poduzetnika, menadžera i stručnjaka u području marketinga objavio je zadnji poziv za prijavu na pripravništvo za proaktivne studente, za rad u Uredu za međunarodnu suradnju na projektu »FUNTrepreneurship 2019«, godišnjem ljetnom Bootcampu te za pomoć u ostalim međunarodnim zadacima.
Prijava treba sadržavati:

• CV
  • Motivacijsko pismo
  • Pismo preporuke
  • Dokaz o poznavanju enegleskog jezika  (certifikat, prijepis ocjena) *minimalna razina B2/C1

Početak pripravništva predviđen je za listopad 2018. s minimalnim trajanjem od 4 mjeseca pa sve do maksimalnih 12 mjeseci.

Rok prijave je 15. rujna 2018. na e-mail adresu: maja.peharc@gea-college s naslovom "FUNtrepreneurship Intern IME PREZIME".

GEA privatni fakultet za poduzetništvo vodeća je privatna institucija kada je u pitanju kvalitetno, inovativno i praktično obrazovanje u poduzetništvu stoga ne propustite ovu priliku!

Ostali uvjeti i detalji u privitku.

Prilozi