Prijavi se na natječaj za izradu vizualnog identiteta Stote obljetnice dvorane "Domoljub" i osvoji nagradu

Pučko otvoreno učilište Koprivnica poziva studente Sveučilišta Sjever  da se prijave na natječaj za izradu idejnog rješenja vizualnog identiteta Stote obljetnice dvorane "Domoljub".

I. PREDMET NATJEČAJA
Predmet natječaja je izrada idejnog rješenja vizualnog identiteta Naručitelja.

II. PROJEKTNI ZADATAK
Idejno rješenje treba sadržavati:

1. Logotip
- prijedlog osnovnih grafičkih standarda logotipa i njihovi međusobni odnosi

2. Karakteristične boje i vrste tipografije

3. Primjeri primjene
- memorandum na A4 papiru
- plakat B1
- majica
- bedž promjera 5 cm
- naslovnica Facebook stranice (Cover photo)
- profilna fotografija Facebook stranice

Ukoliko žele, Autori mogu poslati i više primjera primjene te kratki opis i obrazloženje rada.

III. NOVČANE NAGRADE
Autoru najuspješnijeg rada (pobjedniku Natječaja) će se dodijeliti novčana nagrada u iznosu od 1.000,00 kuna netto te godišnju kinoulaznicu za kino "Velebit".
Naručitelj će autoru isplatiti prigodnu nagradu u roku od 30 dana od primopredaje idejnog rješenja u elektroničkom obliku kao otvorene datoteke pogodne za daljnje grafičko oblikovanje (priprema za tisak).

IV. TIJEK NATJEČAJA
Prijedlozi idejnog rješenja (na cd-u/dvd-u ili USB sticku u .pdf formatu) se predaju u zatvorenom omotu označenom šifrom koja treba sadržavati 4 znaka (2 brojke i 2 slova). Radovi označeni imenom autora ili nekim drugim prepoznatljivim znakom koji odaju identitet autora neće biti razmatrani. Uz radove se posebno predaje i zatvorena omotnica označena samo šifrom u kojoj se nalaze podaci o autorima te ostala potrebna dokumentacija – Obrazac A, Obrazac B i Obrazac C.
Svi zainteresirani pozvani su da od 30.srpnja do 30. rujna 2018. pošalju ili dostave svoja idejna rješenja.

Prijedlozi se šalju (dostavljaju) na sljedeću adresu:
Pučko otvoreno učilište Koprivnica
Starogradska 1
Koprivnica
s oznakom (za NATJEČAJ ZA IZRADU IDEJNOG RJEŠENJA VIZUALNOG IDENTITETA
Stote obljetnice dvorane "Domoljub").

Više informacija o Natječaju nalazi se u privitku ove obavijesti!

Prilozi