Dražen Klarić gost na Sveučilištu Sjever

Dragi studenti, nastavnici i djelatnici Sveučilišta Sjever,

pozivamo vas na gostovanje Dražena Klarića, glavnog urednika Večernjeg lista u petak, 25. svibnja 2018. godine u 16 sati u Sveučilišnom centru Koprivnica, dvorana A 108.

Dražen Klarić, novinar koji ima bogato iskustvo rada u medijima, u interaktivnom razgovoru sa studentima osvrnut će se na medijsku sliku Hrvatske, trendove u medijima, digitalizaciji, transformaciji medijskih kuća u multimedijalne tvornice sadržaja, fake newsu te utjecaju društvenih mreža na trendove u novinarstvu. Također, Klarić će sa studentima i svim zainteresiranima podijeliti svoja znanja i iskustva koja je stekao tijekom dugogodišnje karijere na različitim novinarskim i uredničkim funkcijama u tiskanim i elektroničkim medijima.

Veselimo se zajedničkom druženju!