Svečanim uvodnim predavanjem za brucoše započela nastava na Sjeveru

Sveučilište Sjever krenulo je s nastavom u ponedjeljak, 9. listopada, svečanim uvodnim predavanjem pred studentima preddiplomskih studija Novinarstva, Medijskog dizajna te Poslovanja i menadžmenta. Studentima su se obratili prorektor Sveučilišnog centra Koprivnica,  izv. prof. dr. sc. Mario Tomiša, pročelnica Odjela za novinarstvo, doc. dr. sc. Gordana Tkalec, pročelnik Odjela za medijski dizajn, doc. dr. sc. Dean Valdec te pročelnik Odjela za poslovanje i menadžment, doc. dr. sc. Krešimir Buntak.

Osim navedenih, novopečenim studentima Sveučilišnog centra Koprivnica predstavili su se i nastavnici preddiplomskih studija kao i predstavnici studentske službe, službe za pravne i kadrovske poslove te predstavnik Studentskoga zbora za odjel Komunikologiju i odnose s javnostima, Višeslav Kirinić.

Prorektor Sveučilišnog centra Koprivnica, izv. prof. dr. sc. Mario Tomiša u kratkom je uvodnom predavanju predstavio rad Sveučilišta Sjever, izrazio srdačnu dobrodošlicu te poželio studentima veselu, uzbudljivu i dinamičnu akademsku godinu.