Sportske aktivnosti na Sveučilištu Sjever

Savez sportskih udruga Sveučilišta Sjever poziva studente Sveučilišnog centra Koprivnica da sudjeluju u sportskim aktivnostima.

Sportska događanja će se održavati UTORKOM u Obrtničkoj školi Koprivnica od 20:30 -22:00 sata, dok će se plivanje održavati na Gradskim bazenima Cerine u Koprivnici.

Muška i ženska odbojkaška reprezentacija Sveučilišta Sjever započinje s treninzima u ponedjeljak od 21:00-23:00 sata u dvorani Graberje u Varaždinu.

Pored navedenog, pozivaju se članovi košarkaške i futsal reprezentacije Sveučilišta Sjever da se u ponedjeljak u terminu od 20:00 - 21:00 sati u dvorani 1. Gimnazije Varaždin jave profesoru Pavlecu (broj mobitela: 385 91 888 2148 ili e-mail:su.sjever@unin.hr) radi dogovora oko treninga.